Rolety wewnętrzne | zewnętrzne | moskitiery

Oferta firmy Finestra z zakresu rolet jest bardzo szeroka. Możemy Państwu zaproponować zarówno rolety wewnętrzne, zewnętrze, jak i moskitiery. Rolety są bardzo praktycznym i jednocześnie estetycznym elementem wyposażenia domu. Zapewniają mieszkańcom poczucie komfortu , pozwalając na regulację zacienienia pomieszczeń oraz bezpieczeństwa w przypadku rolet zewnętrznych. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów daje możliwość dopasowania rozmiaru, koloru, modelu, a także samego materiału do potrzeb każdego Klienta. Możemy Państwu zaproponować rolety typu dzień/noc, rolety materiałowe, rolety typu screen, rolety rzymskie oraz żaluzje poziome, pionowe, plisowane i panelowe. W przypadku rolet zewnętrznych posiadamy systemy nadstawne, adaptacyjne i podtynkowe. Zaopatrzymy Państwa również w różnego rodzaju moskitiery oraz markizy. A wszystko to najwyższej jakości oraz z profesjonalnym montażem.

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na rolety prosimy o przesłanie dokładnego modelu, wymiarów oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy doborze rolet to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.

Parapety - Wołomin, Zielonka, Kobyłka