Panele i podłogi drewniane

Oferowane przez sklep Finestra podłogi drewniane i panele cechują się najlepszą jakością. Staramy się pomóc w dopasowaniu ich do Państwa potrzeb tak, że zachwycą, świetnie wpasują się do wnętrz, będą trwałe i jednocześnie w atrakcyjnej cenie. Zastanawiają się Państwo, jakie wybrać podłogi? Zapraszamy do naszego salonu w Wołominie. Oferujemy pełne wsparcie, fachową pomoc, doradztwo techniczne, a przede wszystkim ogromną wiedzę z zakresu podłóg, okien, czy drzwi.
Obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań są panele podłogowe. Cechują się dużą trwałością, świetnym wyglądem, a przy tym stosunkowo niską ceną. Klasyczne podłogi drewniane są zdecydowanie droższe w zakupie, jednak uchodzą za rozwiązanie bardziej szlachetne; nadające wnętrzom odpowiedniego charakteru.
Panele produkuje się materiałów drewnopochodnych. Nasz sklep oferuje Państwu panele, które posiadają wysokie współczynniki odporności na ścieranie, zarysowania oraz na inne uszkodzenia mechaniczne.
Podłogi drewniane, takie jak parkiet, czy klasyczne deski, to rozwiązania premium, które oferują klasyczne piękno i styl. Podłogi te możemy regularnie konserwować, a gdy ich wierzchnia warstwa ulegnie starciu, wówczas bez problemu możemy oddać je do cyklinowania, podczas którego odświeżymy ich wygląd.

Podłogi drewniane do łazienki i kuchni

Obecny rozwój techniki umożliwił stosowanie podłóg drewnianych również w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Stosowanie drewna o odpowiednim skurczu, które posiada wiele naturalnych olei, sprawiają, że montowanie podłóg drewnianych w pomieszczeniach, w których generuje się duża ilość wilgoci, wcale nie jest złym pomysłem. Dzięki odpowiedniej różnorodności olejów, na nowoczesne podłogi drewniane nie wpływają żadne warunki, nawet największa wilgoć.

Oferowane przez nasz sklep podłogi drewniane do zastosowań w łazienkach i kuchniach wykonywane są z takich materiałów jak bambus, badi, jotobe, doussie, merbau, ipe, czy jesion.
Jeżeli zależy nam na montażu podłóg drewnianych w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, również nie musimy się obawiać. Stosowanie nowoczesnych materiałów, takich jak doussie, merbau, iroko, tek, czy dąb, które charakteryzują się odpowiednio niskim współczynnikiem reagowania na duże różnice temperatur, na wysoką temperaturę, oraz na dużą wilgoć, dają nam pełną swobodę działania.

W ofercie firmy Finestra znajdą Państwo podłogi takich producentów jak m.in.:

Swiss Krono, Krono Original, Tarkett, Quatro, UP line, UP line wood, Egger, Vileroy & Boch, Quick Step, Move On, Gerflor, Barlinek czy Everhome

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na podłogę prosimy o przesłanie modelu oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy doborze podłogi to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.