Drzwi zewnętrzne | wewnętrzne | akcesoria

Firma Finestra oferuje bardzo szeroką gamę gamę drzwi oraz akcesoriów do wyboru. Jesteśmy w stanie dopasować drzwi do każdego budynku i sytuacji, a to wszystko na każdą kieszeń i wysokiej jakości. Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to nasza grupa montażowa na pewno znajdzie rozwiązanie! Posiadamy również certyfikat Autoryzowanej Grupy Montażowej m.in. firmy Porta, dzięki czemu oferujemy Klientowi dodatkowe udogodnienia, niedostępne w większości konkurencyjnych firm. Na ekspozycji w naszym sklepie znajdą Państwo ok. 40 modeli drzwi. Rotacja tych produktów jest dopasowana do wymagań Klientów, a w przypadku odświeżania ekspozycji można u nas upolować drzwi z wystawy w zawrotnie niskich cenach!
Jeżeli szukają Państwo elementów wyposażenia domu lub mieszkania i akurat tych produktów nie widać w naszym asortymencie, prosimy o kontakt. Na pewno postaramy się przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę!

W ofercie firmy Finestra znajdą Państwo m. in. takich producentów jak:

Martom, Wikęd, Porta, Pol-Skone, Erkado, DRE, Intenso, Centurion, Invado, Verte, Vasco, Infinity Line, VDS klamki, Roothkin, Egger, Tupai

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na drzwi prosimy o przesłanie wymiarów oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy doborze drzwi zewnętrznych czy też wewnętrznych to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.