Drzwi zewnętrzne

Stolarka otworowa to jeden z najważniejszych elementów użytkowych budynku. Oprócz tego, że drzwi zewnętrzne umożliwiają swobodne wejście do obiektu, to pełnią szereg innych, ważnych funkcji. Nie da się zaprzeczyć o wartościach wizualnych oraz poprawie stopnia bezpieczeństwa, dlatego drzwi zewnętrzne muszą być idealnie dopasowane do parametrów budynku.

Drzwi zewnętrze – Marki

Wybór stolarki nie powinien być decyzją podejmowaną pochopnie, gdyż stanowi inwestycje na wiele lat. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania oraz wizję tego, jak ma prezentować się jego dom. Z tego względu staramy się, aby nasza oferta sprzedaży charakteryzowała się dużą różnorodnością pod kątem wizualnym oraz użytkowym. Z naszej strony możemy zapewnić, że wszystkie drzwi zewnętrzne dostępne w asortymencie, wyróżniają się:
• najwyższą jakością wykonania,
• użyciem materiałów najlepszego gatunku,
• zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, które wpływają na ich funkcjonalność,
• wyposażeniem w innowacyjne systemy zabezpieczeń,
• wieloma wariantami kolorystycznymi do wyboru,
• różnorodnym wzornictwem i elementami wykończeniowymi,
• wygodną obsługą i niską awaryjnością.
W ofercie firmy Finestra znajdą Państwo drzwi zewnętrzne dwóch renomowanych, polskich producentów- Martom oraz Wikęd. Zarówno jedna, jak i drugi firma charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem. Długi staż na rynku pozwolił tym producentom na pełne dopracowanie samego produktu, a także systemu jego sprzedaży- od złożenia zamówienia przez Klienta, po dostarczenie go i zamontowanie. Firma Finestra uzupełnia cały łańcuch zamówienia właśnie o sprzedaż, a także profesjonalny montaż. A wszystko to dopasowane do potrzeb każdego z Klientów!

Nowoczesne i funkcjonalne drzwi zewnętrzne

Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, które spełnią ich indywidualne oczekiwania. Mimo że w sprzedaży mamy szeroki wybór stolarki o różnorodnych parametrach, to oferujemy także możliwość zamówienia drzwi zewnętrznych na wymiar. W ten sposób mogą Państwo także zmodyfikować ich wygląd i styl wykończenia poprzez dobór dodatkowych elementów estetycznych i użytkowych. Nasza firma ma swoją siedzibę na w Warszawie w dzielnicy Wesoła, jednak nie ogranicza nas to terytorialnie. Drzwi zewnętrzne dostarczamy także do klientów z okolicznych terenów, takich jak Zielonka, Wołomin czy Marki.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. U nas znajdą Państwo drzwi zewnętrzne na miarę swoich potrzeb i zgodne z indywidualną wizją wykończenia mieszkania.

Firma Martom została utworzona w 1999 roku, a od 2000 r. zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce, a także w wielu wariantach cieplnych. Na przestrzeni tych lat spółka wzbogaciła się o nowoczesny park maszynowo – narzędziowy, a także zainwestowała w nową halę produkcyjną. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z czołowych producentów drzwi metalowych w Polsce. Firma zarządzana jest w oparciu o system Lean Management, gdzie priorytet stanowi otrzymanie przez Klienta produktu najwyższej jakości i spełniającego jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności jego otrzymania.

Firma Wikęd, założona w 2002 roku, została przez ten czas utytułowana wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes. Wybierając drzwi Wikęd Klient otrzymuje pewność bezpieczeństwa na długie lata oraz gwarancję wysokiej jakości wykonania. Firma Wikęd do produkcji drzwi wykorzystuje tylko sprawdzone technologie oraz najlepszy materiały, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, stale wprowadzanymi ulepszeniami oraz śledzeniem najnowszych trendów i ich kreowaniem pozwala tej firmie na wpasowanie się w gust i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inspiracje

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na drzwi prosimy o przesłanie wymiarów oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy dobrze drzwi zewnętrznych to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.

Aranżacje KMT PLUS z dostawkami VIs7