Drzwi zewnętrzne

W ofercie firmy Finestra znajdą Państwo drzwi zewnętrzne dwóch renomowanych, polskich producentów- Martom oraz Wikęd. Zarówno jedna, jak i drugi firma charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem. Długi staż na rynku pozwolił tym producentom na pełne dopracowanie samego produktu, a także systemu jego sprzedaży- od złożenia zamówienia przez Klienta, po dostarczenie go i zamontowanie. Firma Finestra uzupełnia cały łańcuch zamówienia właśnie o sprzedaż, a także profesjonalny montaż. A wszystko to dopasowane do potrzeb każdego z Klientów!

Firma Martom została utworzona w 1999 roku, a od 2000 r. zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce, a także w wielu wariantach cieplnych. Na przestrzeni tych lat spółka wzbogaciła się o nowoczesny park maszynowo – narzędziowy, a także zainwestowała w nową halę produkcyjną. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z czołowych producentów drzwi metalowych w Polsce. Firma zarządzana jest w oparciu o system Lean Management, gdzie priorytet stanowi otrzymanie przez Klienta produktu najwyższej jakości i spełniającego jego wymagania zarówno co do estetyki, funkcjonalności, precyzji wykonania, jak i punktualności jego otrzymania.

Firma Wikęd, założona w 2002 roku, została przez ten czas utytułowana wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes. Wybierając drzwi Wikęd Klient otrzymuje pewność bezpieczeństwa  na długie lata oraz gwarancję wysokiej jakości wykonania. Firma Wikęd do produkcji drzwi wykorzystuje tylko sprawdzone technologie oraz najlepszy materiały, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, stale wprowadzanymi ulepszeniami oraz śledzeniem najnowszych trendów i ich kreowaniem pozwala tej firmie na wpasowanie się w gust i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inspiracje

Skontaktuj się z nami!

[contact-form-7 id=”1612″]

Jeżeli są Państwo zdecydowani na drzwi prosimy o przesłanie wymiarów oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy dobrze drzwi zewnętrznych to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.

Aranżacje KMT PLUS z dostawkami VIs7