Drzwi wewnętrzne

W ofercie firmy Finestra znajdą Państwo drzwi wewnętrzne renomowanych producentów, m.in. takich jak: Porta, Erkado, Intenso, Centurion, DRE, Pol-Skone, Vasco czy też Verte. Jeżeli interesują Państwa drzwi firmy, której u nas nie widać, prosimy o kontakt – na pewno się znajdą! Spośród wymienionych marek można dopasować drzwi do każdego wnętrza, w praktycznie dowolnym kolorze i teksturze. Ilość dostępnych modeli i kolorów jest ogromna, dlatego też zachęcamy do kontaktu. Postaramy się wtedy pomóc i doradzić w doborze produktu, a także przedstawimy możliwe alternatywy. Finestra należy do grona firm ze znakiem Autoryzowana Grupa Montażowa producenta Porta. Kupując u nas Klient otrzymuje dodatkowe udogodnienia.

Drzwi wewnętrzne dopasowane do każdych potrzeb

Drzwi, niezależnie od modelu, muszą być przede wszystkim dopasowane do pomieszczenia, w jakim będą się znajdować. Jeżeli w grę wchodzi np. oddzielenie części wypoczynkowej od jadalni, warto wybrać drzwi częściowo lub w pełni przeszklone. Dzięki temu możliwe jest dostarczenie do pomieszczenia odpowiedniej ilości światła dziennego. Do przestrzeni, w których powinien być zachowany odpowiedni poziom prywatności – czyli np. do sypialni czy toalety – warto zdecydować się na drzwi wewnętrzne, które dodatkowo zapewnią odpowiedni poziom izolacji akustycznej. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej firmy. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się również między innymi  okna plastikowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Udzielimy również wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wybranych przez Państwa drzwi. Zapraszamy także do siedziby naszej firmy znajdującej się na wschód od Warszawy w mieście Wołomin (w niedalekiej odległości od miejscowości: Marki, Zielonka, Sulejówek, Kobyłka i dzielnicy Wesoła).

Inspiracje


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/server962346/ftp/finestra-marki/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 172

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na drzwi prosimy o przesłanie wymiarów oraz ilości, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nie ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy doborze drzwi to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.

Drzwi wewnętrzne - Wołomin, Zielonka, Marki, Kobyłka