Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Spełniają one wszystkie normy pod względem działania wiatru, przenikania wody czy przepuszczalności powietrza. Jest to również bardzo komfortowe rozwiązanie, które przez długie lata zachowa swoje walory eksploatacyjne oraz estetyczne.

Bramy roletowe

bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Bramy rozwierne

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Ościeżnica i skrzydło wykonane są z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej, a wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia. Elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych. Bramy posiadają ogranicznik otwarcia skrzydła, stopkę ograniczającą niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia, a także ogranicznik zawiasów, który zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła.

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy. Nowością w bramach CONNECT są aplikacje ozdobne między panelami skrzydła – wykonywane w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb i orzech, stal nierdzewna, oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Efekt może zaskoczyć. Ten z pozoru niewielki zabieg zmienia płaszczyznę skrzydła bramy w efektowny element fasady. Identyczne aplikacje można zastosować również w drzwiach CONNECT H, co pozwoli stworzyć świetny i niebanalny komplet brama garażowa i drzwi boczne.

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

Polityka prywatności - korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jeżeli są Państwo zdecydowani na bramę, prosimy o przesłanie wymiarów, a my w maksymalnie 24h przygotujemy na nią ofertę!
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy doborze bramy garażowej to również prosimy o kontakt! Nasz specjalista podpowie i doradzi na co warto się zdecydować, żeby cieszyć się doskonałym wzornictwem i funkcjonalnością.
Projekt i skany projektów prosimy przesyłać bezpośrednio na podany adres mailowy – salon@finestra-marki.pl.