Podłogi – salony sprzedaży Marki i Wołomin

Oferowane przez sklep Finestra podłogi drewniane i panele cechują się najlepszą jakością. Staramy się zaoferować Państwu najlepszej jakości podłogi, które zachwycą, świetnie wpasują się do wnętrz, będą trwałe, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Zastanawiają się Państwo, jakie wybrać podłogi? Marki oraz Wołomin to miejsca, w których znajdują się nasze sklepy stacjonarne. Zapraszamy do naszych lokalów. Oferujemy pełne wsparcie, fachową pomoc, doradztwo techniczne, a przede wszystkim ogromną wiedzę z zakresu podłóg, okien, czy drzwi.
Obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań są panele podłogowe. Cechują się dużą trwałością, świetnym wyglądem, a przy tym stosunkowo niską ceną. Klasyczne podłogi drewniane są zdecydowanie droższe w zakupie, jednak uchodzą za rozwiązanie bardziej szlachetne; nadające wnętrzom odpowiedniego charakteru.
Panele produkuje się materiałów drewnopochodnych. Nasz sklep oferuje Państwu najlepsze jakościowo panele, które posiadają wysokie współczynniki odporności na ścieranie, zarysowania oraz na inne uszkodzenia mechaniczne.
Podłogi drewniane, takie jak parkiet, czy klasyczne deski, to rozwiązania premium, które oferują klasyczne piękno i styl. Podłogi te możemy regularnie konserwować, a gdy ich wierzchnia warstwa ulegnie starciu, wówczas bez problemu możemy oddać je do cyklinowania, podczas którego odświeżymy ich wygląd.

Podłogi drewniane do łazienki i kuchni

Obecny rozwój techniki umożliwił stosowanie podłóg drewnianych również w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Stosowanie drewna o odpowiednim skurczu, które posiada wiele naturalnych olei, sprawiają, że montowanie podłóg drewnianych w pomieszczeniach, w których generuje się duża ilość wilgoci, wcale nie jest złym pomysłem. Dzięki odpowiedniej ilości olejów, na nowoczesne podłogi drewniane nie wpływają żadne warunki, nawet największa wilgoć.
Oferowane przez nasz sklep podłogi drewniane do zastosowań w łazienkach i kuchniach wykonywane są z takich materiałów jak bambus, badi, jotobe, doussie, merbau, ipe, czy jesion.
Jeżeli zależy nam na montażu podłóg drewnianych w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, również nie musimy się obawiać. Stosowanie nowoczesnych materiałów, takich jak doussie, merbau, iroko, tek, czy dąb, które charakteryzują się odpowiednio niskim współczynnikiem reagowania na duże różnice temperatur, na wysoką temperaturę, oraz na dużą wilgoć, dają nam pełną swobodę działania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty

Nasz sklep posiada w swojej regularnej ofercie wiele zaawansowanych oraz podstawowych modeli podłóg drewnianych, oraz paneli, które okażą się świetnymi rozwiązaniami na każdą kieszeń. Zapraszam do naszego sklepu stacjonarnego w miejscowości Marki. Podłogi znajdujące się w naszym asortymencie z pewnością Państwa usatysfakcjonują.