Okna dachowe i drewniane – salony sprzedaży Marki i Wołomin

Oferujemy Państwu jedynie sprawdzone okna dachowe i okna drewniane. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość w niewygórowanej cenie. Dzięki ciągłemu rozwijaniu swojego bogatego asortymentu, okien dachowych i okien drewnianych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania, które satysfakcjonują.
Nadążając za dynamicznie zmieniającym się rynkiem, nasze okna trzymają najnowsze standardy cieplne i akustyczne, a także wykonywane są z najlepszych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo okna firmy Witraż, a także osłony zewnętrzne i osłony wewnętrzne.
Wybór okien zwykle nie należy o najprostszych zakupów. Oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo oraz bogatą wiedzę techniczną, z którą chętnie się dzielimy. Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdą państwo w miejscowości Marki. Okna firmy Finestra, to gwarancja jakości. Na jakie cechy zwrócić uwagę wybierając okna?

Najważniejsze parametry okien

Podstawowymi parametrami okien są: współczynnik przenikania ciepła Uw, współczynnik infiltracji, klasa szczelności, wskaźnik izolacyjności akustycznej Rw, klasa odporności na obciążenie wiatrem. Oferowane w naszym sklepie okna dachowe i zwykłe okna drewniane cechują się najlepszymi parametrami.

Współczynnik przenikania ciepła Uw

Współczynnik ten jest najważniejszym parametrem opisującym okna. Im będzie mniejszy, tym lepiej, ponieważ określa on, ile ciepła przedostaje się przez okno z wewnątrz na zewnątrz. Obecnie standardem na rynku jest współczynnik Uw na poziomie około 1.1 W/m2*K. W roku 2020 parametr ten będzie wynosił około 0.9 W/m2*K. Znamy trendy i analizy rynku i na bieżąco wdrażamy je do swojej oferty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania.

Współczynnik infiltracji

Współczynnik infiltracji określa szczelność okna. Szczelne okna to gwarancja zmniejszonych rachunków za ogrzewanie, jednak zbyt szczelny system okienny może zaburzyć również naturalne przepuszczanie powietrza z zewnątrz. Do rozwiązań tradycyjnych, gdzie nie jest stosowana wentylacja mechaniczna nawiewowo-wywiewna, proponujemy okna o współczynniku infiltracji od 0.5 do 1, natomiast do wnętrz wyposażonych w ten system zalecamy okna o współczynniku poniżej 0.3.

Wskaźnik izolacyjności akustycznej Rw

Im okno lepiej tłumi hałas, tym lepiej. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na współczynnik izolacji akustycznej całego okna, a nie samej szyby. Nasze okna cechują się świetną izolacją akustyczną. Jesteśmy autoryzowanym sklepem marki Witraż – wiodącego producenta okien na rodzimym rynku.
Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej oferty, w której skład wchodzą nie tylko okna dachowe i okna drewniane, ale również osłony wewnętrzne i osłony zewnętrzne, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, klamki, parapety, podłogi i szafy.
Oferujemy 10 lat gwarancji na montowane przez nas systemy cieplne! Zachęcamy do skorzystania z naszych korzystnych rabatów, zarówno online, jak i w sklepie Marki. Okna kupowane w sklepie Finestra to najlepszy wybór.