Drzwi – salony sprzedaży Marki i Wołomin

Oferujemy Państwu doskonałej jakości drzwi. Marki oraz Wołomin to miejsca, w których oferujemy nasze produkty w firmowym salonie. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne z najpopularniejszych, bieżących kolekcji.
Chcemy dać klientom to, czego potrzebują. W związku z tym stawiamy na najlepsze rozwiązania, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty online lub do odwiedzenia sklepu stacjonarnego. Gdzie mieści się nasz salon drzwi? Wołomin oraz stacjonarny sklep drzwi Marki stoją przed Państwem otworem.
Oferujemy doradztwo techniczne oraz usługi montażu naszych drzwi. W swojej ofercie posiadamy również ościeżnice i klamki. Dzięki temu świadczymy usługi komplementarne i spójne. Doradzamy, jak wybrać drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Jak dobrać drzwi zewnętrzne i wewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne są pierwszą linią oporu w przypadku próby włamania. Muszą zatem nie tylko tłumić dźwięków z zewnątrz i wewnątrz, ale również chronić przed próbą wtargnięcia do mieszkania lub lokalu. Drzwi zewnętrzne muszą również odznaczać się odpowiednim współczynnikiem przenikania ciepła.
Od drzwi wewnętrznych nie wymaga się takich parametrów jak od drzwi zewnętrznych. Głównie drzwi oddzielające pomieszczenia powinny być funkcjonalne oraz dopasowane stylistycznie do wnętrza, okien i podłóg. Zapraszamy do naszych salonu drzwi Wołomin oraz sklepu drzwi Marki, w których zapewniamy fachową pomoc przy wyborze drzwi do Państwa mieszkań i domów.

Na co zwracać uwagę wybierając drzwi zewnętrzne?

• Izolacja akustyczna

Izolacja akustyczna określa współczynnik tłumienia hałasu. Gwarantujemy drzwi jedynie od sprawdzonych producentów. Cechują się one odpowiednio dużą izolacją akustyczną, która plasuje się na poziomie około 30 dB.

• Współczynnik przenikania ciepła

Współczynnik przenikania ciepła określa zdolność drzwi do zatrzymywania ciepła wewnątrz mieszkania lub lokalu. Współczynnik ten wyrażany jest we W/m2*K. Im niższy współczynnik, tym lepiej. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami drzwi, Wołomin zaopatrywany jest wyłącznie w najlepsze termicznie rozwiązania, których współczynnik przenikania ciepła nie przekracza powyżej 2.6 W/m2*K.
Oczywiście to tylko kropla w morzu wielu zmiennych i cech, które warunkują dobór najlepszych drzwi zewnętrznych do budynku. Oferujemy najlepsze marki na rynku, między innymi: Erkado, KMT, Wikęd.

Na co zwracać uwagę wybierając drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne powinny być przede wszystkim odpowiednio dopasowane do wystroju wnętrza. Poza tym niezbędne jest określenie konstrukcji drzwi, ich materiału oraz tego, czy praktyczniejsze okażą się drzwi lewe, czy drzwi prawe. Ma to spory wpływ na wydajne wykorzystanie przestrzeni oraz komfort korzystania z drzwi.
Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie drzwi wewnętrzne dobrać, służymy fachowym doradztwem oraz radami. Oferujemy drzwi wewnętrzne renomowanych marek na rynku, między innymi: Centurion, DRE, Erkado, Intenso Doors, Porta, Pol-Skone, Vasco, czy Verte. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się klamki firmy VDS i Schaffner.